GIMNAZJALNE ŚWIĘTO WIOSNY

Gimnazjalne  Święto  Wiosny
autor: Janusz Kowalczyk (Gimnazjum)
 
Tą tradycję wszyscy znamy – wiosnę pięknie znów witamy. 
A tak naprawdę to nie wiem na ile pięknie – ale przynajmniej tam, gdzie są gimnazjalne wpływy – tam było wesoło i zabawnie. Tradycji nie da się uniknąć – więc zrobić trzeba wszystko, aby była miła i twórcza. Od lat Gimnazjum w Czaplinku wie jak to zrobić i robi – przy pomocy miejskich obiektów, a najczęściej z wykorzystaniem Hali Widowiskowo-Sportowej. To się sprawdza – bo i zabawy sporo – więc zobaczmy:
Gimnazjalne Święto Wiosny Gimnazjalne Święto WiosnyGimnazjalne Święto WiosnyGimnazjalne Święto WiosnyGimnazjalne Święto WiosnyGimnazjalne Święto WiosnyGimnazjalne Święto WiosnyGimnazjalne Święto WiosnyGimnazjalne Święto WiosnyGimnazjalne Święto Wiosny