NAGRODZENI PRZEZ BURMISTRZA

25 kwietnia 2014 roku odbyła się czaplinecka Gala Kultury i Sportu, na której zostali nagrodzeni wyróżniający się w obu dziedzinach mieszkańcy naszej gminy. Miło nam poinformować, że w tym gronie znależli się nauczyciele i uczniowie Gimnazjum w Czaplinku.
Statuetkę "Za osiągnięcia w dziedzinie kultury" otrzymała pani Alina Karolewicz, tytuł "Trenera roku" otrzymał pan Jacek Stawski, natomiast uczniowie Szymon Romanowicz i Adrian Żukowski zostali nagrodzeni za osiągnięcia sportowe w tenisie stołowym. Uroczystość uświetnili swoimi występami artystycznymi uczniowie naszej szkoły: Wiktor Dworzak (prezentacja krasomówcza), Dominika Łuczyszyn (śpiew z akompaniamentem gitary), Wojciech Mirowski, Roksana Piecyk, Angelika Groździej  (gra w zespole bębniarskim) oraz Stanisław Kościelny ( freestyle football)
Gala  Gala  Gala  Gala