MŁODZIEŻOWY POMYSŁ NA SIEBIE

autor: Janusz Kowalczyk (Gimnazjum)
Lepiej zapobiegać niż uzdrawiać ! – to istotne stwierdzenie od wielu lat skutecznie realizowane jest w Gimnazjum w Czaplinku. I właśnie w miniony piątek uczniowie naszego Gimnazjum mieli okazję uczestniczyć w motywacyjno-profilaktycznych zajęciach zatytułowanych ogólnie „Znajdź pomysł na siebie”. Konkursy, skecze, prezentacje, śpiew – w wykonaniu jednego z najciekawszych specjalistów z tej grupy profilaktycznej – czyli zespołu prykONE oraz koncert zespołu Full Power Spirit – to zachęta dla naszej młodzieży do wybrania drogi własnego rozwoju i świadomego omijania życiowych zasadzek alkoholowych i narkotykowych. STOP PRZEMOCY – to podstawowe przesłanie tego programy i spokojnego podejścia do życiowych problemów.
Organizatorami spotkania byli: czaplinecka Gminna Komisja Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy dla dziewcząt w Czaplinku

Młodzieżowy pomysł na siebie Młodzieżowy pomysł na siebie Młodzieżowy pomysł na siebie Młodzieżowy pomysł na siebie Młodzieżowy pomysł na siebie