PIESZY RAJD ZADANIOWY

„NATURALNIE I BIORÓŻNORODNIE”
 
W piątek 10 października 2014r. uczniowie Gimnazjum w Czaplinku wzięli udział w pieszym rajdzie zadaniowym zorganizowanym przez Nadleśnictwo Czaplinek. Głównym celem imprezy była promocja wzorców aktywnego wypoczynku. Ważne było również przedstawienie młodzieży przyrodniczych atrakcji terenów podległych Nadleśnictwu Czaplinek tak, by jak najczęściej stawały się bazą mądrego i aktywnego wypoczynku zarówno mieszkańców naszych okolic, jak i turystów. 
Start i metę ulokowano w centrum Leśnego Kompleksu Turystyczno - Edukacyjnego "Hubertówka Zofiówka". Podczas marszu uczestnicy wykonywali zadania sprawdzające wiedzę przyrodniczą i leśną. Znajomość gatunków chronionych zwierząt, roślin
i grzybów okazała się bardzo przydatna. Organizator zadbał również o poczęstunek i atrakcyjne nagrody dla zwycięskich drużyn.
 
Wyniki
 
I miejsce uczniowie klasy II c
 
Eryk Świadek
Hubert Słowiński
Bartłomiej Babiak
 
II miejsce uczniowie klasy I b
 
Jakub Drożdż
Dawid Sobkowski
Patryk Grabczak
 
III miejsce uczniowie klasy I a
 
Miłosz Krella
Dawid Jeruzalski
Jagoda Zasławska 
 
Zwycięzcom gratulujemy !
RAJD PIESZY RAJD PIESZY