WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

I miejsce pies Doniu 
właścicielka Oliwia Hnatowska 2e
 
Pewnego dnia, gdy byłam z dziadkiem na targowisku w Czaplinku i zobaczyłam karton w którym był szczeniak. Nikt się nim nie interesował. Z dziadkiem wypytaliśmy wszystkich sprzedawców czy wiedzą coś na temat tego pieska. Okazało się ,że ktoś go porzucił.
Wspólnie z dziadkiem zabraliśmy go do domu 
 
II miejsce sunia Zola i kot Teofil 
właściciel Miłosz Krella 1a
 
Mój pupil to kot imieniem Teofil. Ma już półtora roku. Lubi spędzać czas ze swoją współlokatorką, czteroletnią suką Zolą, która jest psem ze schroniska. Teraz ona troszczy się o młodszego kota, uwielbia z nim zabawy.
 
III miejsce Psotka - właściciel Natalia Piasecka 1a
 
Mój pies nazywa się Psotka. Jest śliczną suczką i ma 7 lat. Kocha spać jest bardzo wesołym psem rasy York Terrier. Gdy przychodzę ze szkoły radośnie mnie wita szczerząc swoje kły . Jesienią Psotka chodzi w swoim dresiku, lecz zimą biega w pięknym czarnym futerku. Uwielbia tarzać się w śniegu. Jest nie tylko ładnym psem, ale też jest bardzo mądra.
Zwierzaki Zwierzaki Zwierzaki Zwierzaki