OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO FOX

W tym tygodniu we wtorek 3 marca odbyła się już XV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX. Jest on organizowany przez Regionalne Stowarzyszenie oświatowe „Kaganek” w Bielsku-Białej pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W tym roku po raz pierwszy w konkursie wzięli udział uczniowie naszego Gimnazjum - 26 śmiałków zdecydowało się zmierzyć się z testem! Konkurs dla gimnazjalistów odbył się w dwóch kategoriach: Ducks dla I i II klasy oraz Lions dla klas III. „Lisek” polega na rozwiązaniu testu dla konkretnej kategorii wiekowej z wiedzy gramatycznej, słownikowej, kulturoznawczej oraz z zadanej na dany rok lektury. Wyniki zostaną ogłoszone i udostępnione na stronie internetowej ciągu dwóch miesięcy od dnia przeprowadzenia konkursu. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy powodzenia!

fox