SUKCES GIMNAZJALISTY

Uczeń klasy III Gimnazjum w Czaplinku, Damian Lech, został finalistą Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji i Zdrowego Stylu Życia. To konkurs dla tych, którzy wiedzą jak zdrowo i aktywnie żyć. Uczestnicy Olimpiady musieli wykazać się znajomością zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, ekologii oraz zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK jest przedsięwzięciem wieloetapowym i obejmuje następujące szczeble: szkolny, rejonowy, wojewódzki i krajowy. Nasz uczeń zdobył pierwsze miejsce podczas etapu wojewódzkiego i będzie rywalizował z młodzieżą z całej Polski podczas szczebla krajowego. Opiekunami ucznia są: Grażyna Danis, Joanna Bieniecka, Małgorzata Pachciarek. Damianowi gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki w następnych zmaganiach. Powodzenia !