WYCIECZKA SZKOLNA

W sobotę 9 maja 2015r. 39 chętnych uczniów z naszej szkoły pod opieką 4 nauczycieli – Agnieszki Kaczmarek, Renaty Aleszko, Magdaleny Śniatały i Andrzeja Pękalskiego wzięło udział w wycieczce do CENTRUM NAUKI „EXPERYMENT” W GDYNI. Centrum jest instytucją kultury, której celem jest łączenie nauki i zabawy w atrakcyjną formę spędzania czasu na interaktywnych wystawach oraz poprzez prowadzenie działań komunikujących naukę. Centrum Nauki EXPERYMENT pozwoliło naszej młodzieży na efektywne przyswajanie wiedzy z dziedziny fizyki, biologii, chemii i nie tylko, pomogło także zrozumieć otaczające procesy, a także pobudziło ciekawość świata.

Uczestnicy wycieczki mogli wziąć udział w warsztatach pt. ZROZUMIEĆ PRZESTRZEŃ czyli zabawy z KOSTKĄ RUBIKA. Gościem specjalnym była Kalina Brzezińska – 21 letnia rekordzistka świata w układaniu kostki Rubika. Najszybsza kobieta w Speedcubingu. Zmierzył się z nią m.in. Kacper Siwek. Pani Kalina w ciągu 54 sekund ułożyła 4 kostki Rubika – Kacper ułożył 1 w czasie … to pozostanie tajemnicą obecnych na wycieczce 

Wycieczka Wycieczka Wycieczka Wycieczka