WYKŁAD PROFILAKTYCZNY

We wtorek 26 maja 2015r. uczniowie klasy Ic wraz z pedagog Renatą Aleszko, nauczycielem religii - panią Agnieszką Kaczmarek oraz nauczycielem języka niemieckiego - panem Andrzejem Pękalskim przyjęli zaproszenie dziewcząt z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego i wysłuchali wykładu profilaktycznego nt. "Skutków zażywania środków psychoaktywnych i zachowań ryzykownych". Oprócz gimnazjalistów i wychowanek MOW w spotkaniu udział wzięli również uczniowie szkoły ponadgimnazjalnej w Czaplinku. Młodzież miała okazję obejrzeć prezentację multimedialną na temat stosowania środków uzależniających i podyskutować na temat skutków stosowania substancji psychoaktywnych. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze. Uczniowie Gimnazjum na pewno skorzystają z zaproszeń uczennic MOW do wzięcia udziału w kolejnych przedsięwzięciach.

wykład wykład wykład