MATEMATYKA NA WESOŁO

Dnia 29 maja 2015 r. o godzinie 8.00 (piątek) w sali nr 16 odbył się w naszej szkole konkurs matematyczny „Matematyka na wesoło”. Impreza ta została przygotowana przez panią Dominikę Buca. Wzięli w nim udział uczniowie Gimnazjum klas I –III. Uczestnicy rywalizowali ze sobą w grupach dwu- i trzyosobowych, które zostały stworzone w drodze losowania, tak aby w danej grupie znaleźli się uczniowie klasy pierwszej, drugiej i trzeciej. Każda grupa dostanie do wykonania 5 zadań.
WYNIKI KONKURSU:
I miejsce (gr.V):
Afeltowicz Dagmara - I e
Kleśta Michał – II b
Matułojć Alicja – III a
II miejsce (gr. II):
Szczepański Kamil – I b
Olkowski Adam – II d
Konwiński Adrian – III c
III miejsce ( gr. I):
Krella Miłosz – I a
Romanowicz Dominik – II c
Domasat Paulina – III b
IV miejsce (gr. IV)
Szczepańska Natalia – I d
Uszakiewicz Michał – II a
Kuras – Niedzin Michał – III e
V miejsce (gr. III)
Podstawska Agata – I c
Bąkowski Szymon – III d
Uczestnicy wymienieni powyżej dostali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Organizatorka konkursu
Dominika Buca