NOWY ROK SZKOLNY

autorzy: zdjęcia  - Katarzyna Udycz (Gimnazjum w Czaplinku),

tekst - Janusz Kowalczyk (Gimnazjum w Czaplinku)

„Rok Szkolny 2015/2016 uważam za otwarty” – tymi słowami p. Dyrektor Gimnazjum w Czaplinku mgr Jolanta Skonieczna – 1 września 2015 roku - otworzyła nowy rok szkolny.
Zdjęcia zamieszczone poniżej pokazują atmosferę skupienia i takiej lekkiej niepewności. Ale cóż – to świadomość nowych zadań. A jest ich sporo. Trzystu sześćdziesięcioro czworo uczniów [ w tym stu ośmiu w klasach trzecich – mamy nadzieję, że za 10 miesięcy już absolwentów] - teraz skupia się na pracy nad sobą – w założeniu bo, tak być powinno! Piękne założenia i jeszcze czyste zeszyty !
A przyszły zmiany. Najważniejsze to – ocena (na wniosek ucznia) powinna być umotywowana. Informacja zwrotna zawierać będzie elementy – co jest dobrze, co jest źle i co (oraz jak) należy poprawić. A z wf-u – oceniamy postępy (nawet najmniejsze) a nie efekty.
„Damy radę !” – to zdanie uczniów. A nam nie pozostaje nic innego jak życzyć powodzenia!
Życzymy Powodzenia !

Rok Szkolny Rok Szkolny Rok Szkolny Rok Szkolny Rok Szkolny