CZYTANIE PRZEDSZKOLAKOM

"Dnia 29 września 2015 roku 4 uczennice klasy IIIa Gimnazjum w Czaplinku: Maria Spirin, Adrianna Hołyst, Oliwia Rechtziegel, Julia Baczyńska pod opieką p. Julii Francuz - nauczyciela języka angielskiego, wzięły udział w akcji "Czytanie przedszkolakom w języku angielskim" w Niepublicznym Przedszkolu Sióstr Salezjanek w Czaplinku. Przedszkolaki z zaciekawieniem wysłuchały bajki o Kubusiu Puchatku oraz obejrzały inscenizację przygotowaną przez uczennice Gimnazjum, a także uczestniczyły w wielu grach i zabawach, podczas których dzieci naśladowały uczennice przebrane za bohaterów opowiadania. W ten sposób dzieci zmotywowane zostały do nauki języka angielskiego w sposób najbardziej dla nich przyjazny, angażujący najbardziej kluczowe umiejętności językowe."

CZYTANIE PRZEDSZKOLAKOM CZYTANIE PRZEDSZKOLAKOM CZYTANIE PRZEDSZKOLAKOM