AKCJA CARITAS W GIMNAZJUM I W SZKOLE PODSTAWOWEJ

autor: Agnieszka Kaczmarek (Gimnazjum)

W dniach 11-12 grudnia 2015 roku odbyła się coroczna akcja Szkolnego Koła Caritas z gimnazjum i szkoły podstawowej pod hasłem „ Tak, pomagam!” Akcja polegała na zbiórce żywności w naszych czaplineckich sklepach,  w „Biedronce” oraz w „Polo”. Wolontariusze zebrali mnóstwo żywności, która trafiła w świątecznych paczkach do stu najbiedniejszych i najbardziej potrzebujących rodzin z naszej parafii i gminy. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę naszych kochanych wolontariuszy ze szkoły podstawowej i z gimnazjum oraz nauczycieli i opiekunów Caritas , bez których niemożliwe byłoby przeprowadzenie tej akcji. Dziękujemy także wszystkim darczyńcom. Dzięki Wam, kochani, w niejednym domu zapłonęła iskierka nadziei w te święta! Pomaganie ma sens! Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy!

AKCJA CARITAS AKCJA CARITAS AKCJA CARITAS