WYCIECZKA DO WROCŁAWIA

W sobotę 27.02.br grupa uczniów z Gimnazjum i Zespołu Szkól Ponadgimnazjalnych w Czaplinku, pojechała na wycieczkę. Celem podróży był udział w ekspozycji  Międzynarodowych Targów Turystycznych. Oglądaliśmy stoiska z ofertą turystyczną różnych regionów Polski , oraz wystawy z wielu krajów świata. Mogliśmy przeprowadzić chemiczne i fizyczne eksperymenty.  Odwiedziliśmy Wrocławski Ogród Zoologiczny z jedynym w Polsce Afrykarium . W wielkich akwariach pływały płaszczki , rekiny i kolorowe ryby afrykańskich rzek i jezior. Spacerowaliśmy  wraz z przewodnikiem po Starym Mieście. Wrocław urzekł nas swoim pięknem. Wyjazd był bardzo udany, choć męczący – dwie noce w autobusie i cały dzień na nogach. Opiekunami wycieczki były pani Barbara Kowalczyk i pani Marta Gańska, którym bardzo dziękujemy.

targi targi