Wycieczka rowerowa - II A

Wycieczka rowerowa - 2a22 września w niedzielę o godz 10:00 wyruszyliśmy na wycieczkę rowerową. Trasa wynosiła ok. 24 km i obejmowała okolice Żelisławia. Wychowawczyni rozdała kamizelki odblaskowe i podzieliła nas na dwie grupy. Jedna z grup wyjechała z miasta ul. Pławieńską pod opieką dwóch rodziców, natomiast druga kilka minut później wraz z rodzicem i wychowawczynią.

Mozolnie dotarliśmy do Pławna i za kilkoma domami skręciliśmy w leśną ścieżkę. Dojechaliśmy do ogromnego kamienia o nazwie "Tempelburg" - chwila przystanku, kilka zdjęć i w drogę na "Zapiecek" do pani "Szefowej", która ugościła nas przepysznymi bułeczkami i ogniskiem. kilka minut później jeden z rodziców przywiózł picie, pieczywo i kiełbaski. Po półgodzinnej przerwie udaliśmy się w drogę powrotną - tym razem krótszą trasą. Ok. godz. 13:30 byliśmy już w Czaplinku, po kilku minutach rozjechaliśmy się do domów. Było miło i sympatycznie, a pogoda dopisała.

Wycieczka rowerowa - 2a    Wycieczka rowerowa - 2a
Wycieczka rowerowa - 2a    Wycieczka rowerowa - 2a
Wycieczka rowerowa - 2a