Konkurs Języka Angielskiego

Dyktando z AngielskiegoKilka dni temu (12 listopada 2013 roku) w Gimnazjum w Czaplinku odbyło się szkolne dyktando z Języka Angielskiego, którego bezpośrednim organizatorem była mgr Julia Francuz (nauczycielka języka angielskiego). Do tego ważnego sprawdzianu umiejętności z języka obcego przystąpiło dwadzieścioro dwoje uczniów i uczennic Gimnazjum w Czaplinku.

Pierwsze miejsce zajęła uczennica Małgorzata Żegalska z klasy III C, drugie miejsce zajęła uczennica Daria Krasoń z klasy III C a trzecie miejsce zajęła uczennica Dominika Ejchart też z klasy III C. Jak widać dziewczyny zwyciężają i to z jednej, uzdolnionej klasy.
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych edycjach ortograficznych potyczek.

Julia Fancuz    

Dyktando z Angielskiego   Dyktando z Angielskiego
 
Dyktando z Angielskiego   Dyktando z Angielskiego
 
Dyktando z Angielskiego   Dyktando z Angielskiego
 
Dyktando z Angielskiego