Dzień Galowy w Gimnazjum

Dzień GalowyBywają takie dni, że ... po prostu wypada być ubranym bardziej odświętne. I tego też należy nauczyć naszych gimnazjalistów. Przecież szukują się oni do pełnienia przeróżnych funkcji w życiu społecznym i gospodarczym naszego państwa – a tam nie wypada już mieć na sobie sportowego, znoszonego – nawet najbardziej modnego i wygodnego – ubranka. Wszak to strój – tak na pierwszy rzut oka – mówi nam wiele o człowieku. Dyrekcja Gimnazjum raz na jakiś czas ogłasza tzw. dzień galowy.

Regulamin Gimnazjum bardzo precyzyjnie ujmuje jak ma taki galowy strój wyglądać. Dla dziewcząt – biała bluzka i ciemna spódnica a dla chłopców – biała koszula i ciemne spodnie. Mile widziane garnitury. A jak to wygląda faktycznie – to widać na zdjęciach. Ale uczymy !

Janusz Kowalczyk    

 
Dzień Galowy   Dzień Galowy
 
Dzień Galowy   Dzień Galowy
 
Dzień Galowy   Dzień Galowy
 
Dzień Galowy