TENIS STOŁOWY

W dniu 22.01.2014 r. w Kaliszu Pomorskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym na poziomie szkół gimnazjalnych w ramach Gimnazjady 2014. Gimnazjum w Czaplinku wzięło udział w tych zawodach. Drużyna składała się z trzech chłopców: Romanowicz Szymon, Żukowski Adrian i Lewandowski Wojciech. Chłopcy rozegrali mecze z dwoma drużynami: Kalisz Pomorski i Złocieniec. Ze Złocieńcem wygrali 3:0, natomiast z Kaliszem Pomorskim przegrali 0:3 i ostatecznie zajęli 2 miejsce. Do dalszego etapu awansowała drużyna ze Złocieńca. Nasi uczniowie zaprezentowali wysoki poziom umiejętności, przegrali z ubiegłorocznymi uczestnikami turnieju finałowego. Mamy nadzieje, że w przyszłym roku to nasi chłopcy wygrają etap powiatowy i będą reprezentowali szkołę w dalszych rozgrywkach.

 Opiekun uczniów: Ariel Gondek