PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW

Dnia 05.02.2014 r. (Środa) w Sali gimnastycznej w Drawsku Pomorskim odbył się Powiatowy Turniej piłki siatkowej chłopców szkół gimnazjalnych. W zawodach wzięły udział trzy szkoły, po jednej z Drawska Pomorskiego, Czaplinka i Złocieńca. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”.

Bezapelacyjnie pierwsze miejsce zajęła drużyna z Drawska Pomorskiego wygrywając obydwa spotkania, na drugim miejscu uplasował się zespół z gimnazjum w Czaplinku wygrywając mecz ze Złocieńcem, zaś miejsce trzecie przypadło szkole gimnazjalnej ze Złocieńca.

Skład zespołu z Czaplinka: Szymon Dawidowicz, Kacper Siwek, Jakub Czech, Jan Czech, Jakub Nagórski, Mateusz Czarczyński, Mateusz Nieminionek, Wojciech Lewandowski, Dawid Kałka, Adrian Jurczyszyn, Paweł Podgórzański, Bartłomiej Bojdo.

Opiekun drużyny: mgr Karol Kalina