Spotkania z nauczycielami

Uwaga rodzice i opiekunowie prawni !
Dnia 10 marca 2014 r. (poniedziałek) w godzinach od 16 do 17 w ramach "pierwszych poniedziałków miesiąca", odbędą się spotkania z wychowawcami klas oraz nauczycielami uczącymi w danej klasie.

Zebranie podsumowujące semestr

Uwaga rodzice i opiekunowie prawni !
Dnia 20 stycznia 2014 r. (poniedziałek) o godzinie 16 odbędą się  w naszej szkole zebrania podsumowujące pierwszy semestr nauki.
Serdecznie zapraszamy na spotkania z wychowawcami klas.

Zebranie w szkole

Uwaga rodzice i opiekunowie prawni !
Dnia 09 grudnia 2013 r. (poniedziałek) w godzinach od 16 do 17 w ramach "pierwszych poniedziałków miesiąca", odbędzie się spotkania z wychowawcami klas.

Czytaj więcej: Zebranie w szkole

Spotkania z wychowawcami

Uwaga rodzice i opiekunowie prawni !
Dnia 04 listopada 2013 r. (poniedziałek) w godzinach od 16 do 17 w ramach "pierwszych poniedziałków miesiąca", odbędzie się spotkania z wychowawcami klas.

Zebrania klasowe

Dnia 12 września 2013 r. o godzinie 16-tej odbędą się zebrania klasowe z wychowawcami.